Daikin NEXURA FVXG25K + RXG25L

  • 2 018,00€
  • Dostupnosť:Skladom
  • Výrobca: DAIKIN
  • Kód produktu: NEXURA FVXG-K


Daikin NEXURA FVXG-K

Parapetná jednotka s energetickou účinnosťou až A++

Unikátne riešenie na trhu – Daikin Nexura- to najlepšie pre kúrenie zabalené do štýlového dizajnu. Bez kompromisu! 

Hliníková časť predného panelu vnútornej parapetnej jednotky Daikin Nexura sa zohrieva, podobne ako bežný radiátor, čím pridáva ešte viac komfortu počas chladných dní.

Sálavý panel – poskytuje príjemné prostredie s tichým a bezprúdovým režimom vykurovania. Povrch panelu sa ohrieva a vyžarované teplo ohrieva okolitý vzduch. Teplý vzduch, ktorý pomaly

obieha, mierne zohrieva celú miestnosť. Tichá a diskrétna jednotka Nexura vám ponúka to najlepšie pre pohodlné vykurovanie i chladenie.

Vnútorná jednotka distribuuje vzduch úplne potichu. Vytvorený hluk dosahuje ledva 22 dB(A) pri chladení a 19 dB(A) v režime sálavého tepla. Režim tichej prevádzky  obmedzuje jej hlučnosť,

takže môžete nechať jednotku bežať aj v noci s pocitom, že nikoho nerušíte. Pre porovnanie, okolitý hluk v tichej miestnosti dosahuje priemerne 40 dB(A).

Pohodlná vertikálna automatická oscilácia zabezpečuje prevádzku bez prievanu a chráni strop pred znečistením.

Online ovládač (voliteľný): ovládajte vnútornú jednotku z akéhokoľvek miesta a v ľubovoľnom čase a to jednoducho cez aplikáciu, miestnu sieť alebo internet z Vášho smartfónu alebo tabletu.

Maximálna flexibilita pri inštalácii-jednotka môže byť zapustená do steny, voľne zavesená alebo na podstavci. Jej elegantný dizajn vytvára zaujímavý interiérový prvok vo vašom domove.

Týždenný časovač je možné nastaviť na spustenie chladenia alebo kúrenia kedykoľvek na základe denného alebo týždenného nastavenia.

Ekonomický režim umožňuje obmedziť maximálnu spotrebu energie klimatizačnej jednotky.  Na každý spotrebovaný 1 kW vygeneruje Nexura svojim vykurovacím alebo chladiacim výkonom viac

než 4 kW, čo znamená, že je o 400% účinnejšia než bežná jednotka, ktorá vygeneruje 1 kW svojim vykurovacím alebo chladiacim výkonom na každý spotrebovaný 1 kW.

 

Hlavné výhody

  • sálavé teplo: Jedinečná jednotka, jedinečné funkcie, jedinečný pocit sálavého tepla.
  • atraktívny dizajn: Atraktívny dizajn s možnosťou umiestnenia podľa Vašich predstáv – vstavaná, zavesená alebo umiestnená voľne do priestoru.
  • tichá prevádzka: Mlčať je zlato. Vašu jednotku nebudete ani počuť.
  • zabudovaný filter: Zabudnite na baktérie, vírusy a pach a užívajte si čistý vzduch.


Vhodné pre priestory - do 65 m3

Chladiaci výkon - 1,3 / 2,5 / 3,0 kW

Vykurovací výkon - 1,3 / 3,4 / 4,5 kW

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!